Popis produktu Samsung Wind-Free™ BEST AR9000 - 3,5/4,0 kW

Samsung Wind-Free™ BEST AR9000

Pre rozlohu miestnosti do35 m2
Prevedeniemonosplit
Chladiaci výkon3,5 kW
Vykurovací výkon4,0 kW
Energetická účinnosť chladeniaA++
Energetická účinnosť kúreniaA+++
Sezónna účinnosť - SEER chladenie6,6
Sezónna účinnosť - SCOP kúrenie5,2
Hlučnosť16 dBA
ChladivoR410
Ovládanie cez Wifiáno
Rozmery vnútornej jednotky (š x v x h)828 x 267 x 265
Rozmery vonkajšej jednotky (š x v x h)790 x 548 x 285
Hmotnosť vnútornej jednotky10,4 kg
Hmotnosť vonkajšej jednotky35 kg
Záruka36 mes.

  • nový revolučný Wind-Free™ bezprievanový spôsob chladenia cez 21 tisíc mikrootvorov vo vnútornej jednotketechnológia POWER boost - zabezpečuje nižšiu spotrebu elektrickej energie a zároveň skracuje čas potrebný na dosiahnutie maximálnej rýchlosti otáčok kompresora
  • unikátny trojuholníkový tvar - rýchlejšie chladenie vzduchu a lepšia distribúcia vzduchu do priestoru
  • najvyššia sezónna účinnosť chladenia a kúrenia spomedzi modelov Samsung
  • praktické a moderné Wifi ovládanie

    Prvá bezprievanová nástenná klimatizačná jednotka od spoločnosti Samsung. Táto novinka prináša prevratnú zmenu v pohľade na klimatizácie. Je vybavená exkluzívnou technológiou Wind-Free™ Cooling, ktorá pozvoľne do miestnosti distribuuje chladný vzduch prostredníctvom 21 000 mikrootvorov. Okrem toho, práve model AR9000 Wind-Free™ je klimatizáciou s najvyššou sezónnou účinnosťou medzi všetkými modelmi Samsung. 

    Princípom fungovania modelu AR9000 Wind-Free™ je dvojstupňový systém chladenia. Najskôr znižuje teplotu v miestnosti prostredníctvom režimu rýchlejšieho chladenia „Fast Cooling Mode“ a v okamihu dosiahnutia požadovanej teploty sa automaticky prepne na režim pozvoľného chladenia „Wind-Free™ Cooling Mode“ bez silného prúdu vzduchu. V tomto režime je spotreba elektrickej energie nižšia až o 72 % oproti režimu rýchlejšieho chladenia.

    Šperkom týchto klimatizácii je možnosť pripojiť ich k sieti Wi-Fi a ovládať ich prakticky odkiaľkoľvek. Stačí mať len nainštalovanú aplikáciu Samsung Smart Home. Získate tak prístup nielen k bežným nastaveniam, ale aj informácie o poruche či prípadnej potrebe servisu.