Potrebujete poradiť?
Napíšte nám

E-shop: 0-24
Obchod:
Po-Pia: 8:00 - 16:00
Víkend: Podľa dohody

idealklimatizacie@gmail.com

94352 Mužla č. 37, Nové Zámky

0904 040 498

V letnom období keď k nám prichádza subtropické počasie to bez klimatizácie sa len ťažko dá zvládnuť, my máme radi ideálnu klímu, ktorú si vieme sami nastaviť.

Sme rodinná spoločnosť, ktorá sa zaoberá všestranne vzduchotechnikou, vieme Vám pomôcť a poradiť nie len čo sa týka klimatizácií, ale taktiež v oblasti rekuperácií, vzduchotechnických riešení a to nielen pre domácnosti, ale aj reštaurácie, bary, či priemysel. Máme dlhoročné skúsenosti s predajom , montážou , servisom aj projektovaním všetkých vzduchotechnických riešení. Všetky tieto dovednosti reflektujú našu kvalitu. Zároveň veľmi si ceníme, že nám dávate pocítiť Vašu vďaku Vašimi pozitívnymi ohlasmi a ďalšou dôverou.

Sme Vám k dispozícii každý pracovný deň , na tel. čísle 0904040498 si viete prekonzultovať výber jednotky, dohodnúť obhliadku aj termín montáže. V prípade špecifických otázok týkajúcich sa montáže môžete zavolať nášmu kolegovi Rolandovi na tel. čísle +421 904 040 498. Veľkoobchodné podmienky si viete prekonzultovať na tel. čísle 0944 326 111.

Obhliadka

Prvým krokom k dojednaniu obhliadky je e-mailová alebo telefonická komunikácia resp. komunikácia cez facebook fan page IDEÁL Klíma. V prvom rade nás zaujíma presná adresa, typ nehnuteľnosti, telefonický kontakt, podľa týchto parametrov si Vás vieme zadeliť na dni obhliadok podľa lokalít a vieme priradiť termín príchodu. Na obhliadke si preberieme o aký priestor sa jedná , aké sú možnosti a tiež aká je samotná predstava a očakávania. Navrhneme ideálne umiestnenie, prekonzultujeme ideálny typ klimatizácie, povieme si o funkciách, doladíme cenovú ponuku a priradíme deň montáže. Po poctivej montáži klimatizácie našimi dlhoročnými odborníkmi si viete užívať pocit ideálne klímy vo Vašom domove, bez zbytočných prebdených nocí. Tešíme sa na spoluprácu.

Mužla č. 37, Nové Zámky

Vypočítať trasu Vypočítať trasu Vypočítať trasu