pull-icon
logo-mobile

Hlavné menu

Zobraziť košík Prejsť k objednávke

Kontaktujte nás

Úvod /Kontaktujte nás

Kontakt s našou spoločnosťou

Klimatizácia-klimatizácie do bytu klimatizacia do domu. Predaj, montáž a servis - IdeálKlíma.sk
94352 Mužla č. 37, Nové Zámky
Google mapa
Telefón
0944326111‬
0949 221 442

E-mail:
idealklimatizacie@gmail.com

Otváracia doba
E-shop: 0-24
Obchod:
Po-Pia: 8:00 - 16:00
Víkend: Podľa dohody
Záruka na klimatizácie 4 roky

V letnom období sa naša telefonická dostupnosť častokrát minimalizuje na nulu, pričom všetky naše telefóny nám neustále zvonia ráno od 8-ej do 8-ej večera. Vždy. Všade. Aj v tejto situácii je však dôležité, aby nás naši klienti zastihli, preto sú na našej stránke okná aj podstránka s kontaktmi, kde možno požiadať o spätné zavolanie, o obhliadku aj objednávku inštalácie i údržby klimatizácie.

Značne nám to uľahčuje prácu, keď môžeme klientom v pokoji zavolať späť, lebo v tom čase im vieme najlepšie poradiť. Často sedíme v aute na ceste na ďalšiu obhliadku alebo stojíme po členky v blate na stavenisku rokujúc so zhotoviteľom, stavebníkom a ďalšími odborníkmi. Nie sú to optimálne podmienky na rozhovor či prijatie objednávky. V tomto čase je ťažké prisľúbiť aj spätné zavolanie a po minúte nájsť číslo pod desiatimi ďalšími číslami pamätajúc si, kto a prečo nás hľadal. Ľahké je stratiť niť.
Pokojne nám napíšte e-mail cez našu stránku, pýtajte si spätné zavolanie a uveďte svoje telefónne číslo a my vám radi zavoláme v prvej voľnej minúte! Na našu všeobecnú e-mailovú adresu: idealklimatizacie@gmail.com môžete kedykoľvek napísať v akejkoľvek téme a my vám pomôžeme. Náš kolega Dušan je dostupný na čísle 0948 912 150 aj na centrálnom čísle a vašu otázku postúpi vhodnému odborníkovi.

Obhliadka

Prvým krokom je obyčajne telefonické prebratie predstáv a podmienok inštalácie. Vždy som veľmi rád, keď klienti v e-maile nahlásia ich záujem a vo vhodnom čase im vieme zavolať. Stáva sa, že máme za deň nevybaviteľný počet telefonátov a to nám neumožňuje poskytnúť kvalitnú zákaznícku podporu. Väčšinou volajú klienti hneď ráno, hlavne počas leta po čerstvom zážitku prebdenej noci plnej pretáčaní sa. Poobedia sú vždy pokojnejšie a ľahšie vieme v kľude prebrať predstavy a dohodnúť si termín na obhliadku. Naši kolegovia napr. Roland (0949 221 442) vám poradia pri obhliadke, kde by bolo klimatizáciu najlepšie umiestniť, aká príprava bude potrebná či aký typ si vybrať. Kolega má bohaté skúsenosti s klimatizáciami, a tak sa môžete spoliehať na to, že vám pomôže. Počas obhliadky pristupujeme k umiestneniu klimatizácie rovnako, ako keby sme ju inštalovali do vlastného bytu. Radšej pracujeme trochu dlhšie, ak môže byť výsledok krajší a lepší. Pre klienta v tom momente rozdiel možno nie je príliš zreteľný, no ja viem, že na dlhodobej báze si bude ceniť praktickejšie a estetickejšie umiestnenie.

Kontaktný formulár