Klimatizácie - doprava a platba

Doprava

Doprava s kuriérskou spoločnosťou SPS s.r.o. (UPS) - kuriér spoločnosti SPS Vám doručí Vami vybraný tovar do 24 hodín od expedovania tovaru.

Cena dopravy v rámci celého Slovenska: ZDARMA

Priemerná dodacia doba tovarov bez montáže je do 3-5 pracovných dní od objednania.

Platobné podmienky

Platba bezhotovostným prevodom - pri zadaní tejto možnosti Vám bude na Váš mail odoslaná zálohová faktúra so všetkými náležitosťami ako je číslo faktúry (súčasne aj ako variabilný symbol), číslo účtu a pod. Variabilný symbol je nutné uvádzať, aby sme vedeli identifikovať Vašu platbu. Platba sa pripíše na náš bankový účet najneskôr do 2 dní. Pri tomto spôsobe platby je poskytnutá jednorázová zľava vo výške 7 Euro s DPH z ceny klimatizácie. Objednávky spracúvame po prijatí platby na náš účet.

Platba na dobierku alebo v hotovosti - pri tomto spôsobe platby kupujúci uhrádza celú sumu za tovar uvedenú v elektronickej objednávke pri prevzatí tovaru kuriérovi alebo nášmu pracovníkovi. Prepravca je povinný vystaviť pokladničný doklad o prevzatí platby v hotovosti. V prípade straty nie je možné tento pokladničný doklad opätovne vystaviť. V prípade platby na dobierku fakturujeme 10 EUR s DPH navyše. Pri objednávkach s hodnotou nad 1.500 Euro s DPH sa vyžaduje zálohová platba vo výške 50%.


Nákup na splátky - nakupujte klimatizáciu aj s montážou na splátky so spoločnosťou Cetelem. 

Tovar skladom dodávame do 2-3 dní od spracovania objednávky. Doprava na všetky klimatizácie je zadarmo!

Cenovú ponuku pre dopravu príslušenstva bez klimatizácie si môžete vyžiadať na tel.:  +421 904 040 498 

Platbu môžete realizovať pomocou dobierky, bankový prevodom alebo osobne na adrese Mužla č. 355, Slovensko - okr. Nové Zámky

Platobné údaje pre bankový prevod:

IBAN SK6402000000004155541651

BIC/SWIFT SUBASKBX (0200) - VÚB banka


Vaša objednávka nebude spracovaná, kým neobdržíme platbu.