Popis produktu Daikin Eco Comfort FTXB35C+RXB35C

  • koncipovaná pre nízku spotrebu energie a maximáôlny komfort
  • nočný režim - pri aktívnom nočnom režime jednotka nastaví teplotu pre ideálny spánok
  • komfortný režim - zabezpečuje prúdenie vzduchu do častí miestnosti, kde sa v danom momente nikto nenachádza 
  • vertikálny automatický pohyb výfukových lamiel pre rovnomerné prúdenie vzduchu a rozloženie teploty po celej miestnosti 
  • jednoduchý ovládač – sami si určite, kedy sa má jednotka zapnúť a vypnúť a nevstávajte z gauča
  • tichá prevádzka vnútornej jednotky – hlučnosť je znížená na 19 dBA
Nástenná jednotka Daikin ECO Comfort spĺňa najprísnejšie požiadavky na moderné klimatizácie, napriek tomu je dostupná za bezkonkurenčné ceny. Vďaka modernej konštrukcii a dizajnu je vhodná do akéhokoľvek interiéru. Nenechajte sa oklamať jej nenápadným vzhľadom. Ukrýva totiž vysokú efektivitu, či už sú vonku teplé alebo chladné dni.

Daikin ECO Comfort patrí medzi produkty so zabudovaným inventorom, ktorý monitoruje teplotu v miestnosti a následne ju podľa potreby upravuje. Výsledkom je spotreba energie nižšia až o 30 %, v porovnaní s produktami, ktoré ho nemajú.

Čo poviete na to, že si môžete nastaviť čas zapnutia a vypnutia klímy vopred? Čo poviete na funkciu “Turbo”, s ktorou ochladíte alebo ohrejete miestnosť ako lusknutím prsta? Toto všetko dokáže tento nenápadný, zodpovedný a hlavne šetrný spoločník v každej domácnosti.


OKI Comfort – vynikajúci pomer ceny a výkonu spoľahlivej Inverterovej technológie

Klasická jednotka DAIKIN, ktorá dodržiava najprísnejšie štandardy

Veľký prevádzkový rozsah, kúrenie do -10°C

Infračervené diaľkové ovládanie je uživateľsky príjemné a jednoduché, je vybavené funkciou časovača – umožňuje naprogramovať jednotku tak, aby sa spustila alebo zastavila v požadovanom čase.

Režim Turbo umožňuje vychladiť alebo zohriať miestnosť v priebehu niekoľkých minút.

24-hodinový časovač je nastaviteľný tak, aby zapol chladenie alebo kúrenie kedykoľvek počas dňa.

Funkcia automatického vertikálneho natáčania lamiel zabezpečí efektívne prúdenie vzduchu a rozdelenie teploty v miestnosti.

Plochý štýlový čelný panel príjemne splynie s interiérom a ľahko sa čistí.

Vonkajšie jednotky DAIKIN sú vybavené tepelným výmenníkom s antikoróznou ochranou (blue fin), ktorá zaisťuje väčšiu odolnosť v najnáročnejších klimatických podmienkach.

Tepelné čerpadlá sú systémom riešenia všetko v jednom – kúrenie aj chladenie určené pre rezidenčné aj komerčné aplikácie.

Systémy s inverterom môžu ušetriť približne 30% spotreby elektrickej energie v závislosti na zvýšenej účinnosti vyjadrenej koeficientom COP. COP je pomer medzi tepelným výkonom a príkonom zariadenia. Čím je koeficient COP vyšší, tým viac energie dostanete v pomere ku spotrebovaným kWh elektrickej energie.

KOMPRESORY VYRÁBANÉ SPOLOČNOSŤOU DAIKIN:

Spoločnosť DAIKIN vyrába vlastné kompresory, okrem iných aj v závodoch v Českej republike a v Taliansku (McQuay). Kvalitný kompresor je srdcom klimatizačného systému, zvyšuje tlak a teplotu výparov chladiva, účinne sústreďuje teplo pri prechode chladiacim systémom.

Spoločnosť DAIKIN bola vždy na čele vývoja technológie kompresorov. Teraz ponúka komplexnú škálu swing, šróbových a jednošróbových kompresorov. Preto je regulácia kompresoru s inverterom použitá v celom sortimente klimatizácií a zabezpečuje zvýšenú úroveň komfortu a účinnosti systému.

Špecifikácie

Daikin Eco Comfort | FTXB35C / RXB35C

Pre rozlohu miestnosti do35 m2
Prevedeniemonosplit 
Chladiaci výkon3,3 kW
Vykurovací výkon3,5 kW
Energetická účinnosť chladeniaA+ 
Energetická účinnosť kúreniaA+ 
Sezónna účinnosť - SEER chladenie6,05 
Sezónna účinnosť - SCOP kúrenie4,06 
Hlučnosť23 dBA
ChladivoR-410A 
Ovládanie cez Wifivoliteľné 
Rozmery vnútornej jednotky (š x v x h)770 x 283 x 216 
Rozmery vonkajšej jednotky (š x v x h)658 x 550 x 275 
Hmotnosť vnútornej jednotky8 kg
Hmotnosť vonkajšej jednotky28 kg
Záruka

Vaša nová klimatizácia DAIKIN bude namontovaná vyškolenými odborníkmi s niekoľkoročnou praxou, ktorí Vám nielen správne namontujú klimatizáciu, či tepelné čerpadlo ale Vám aj poradia a doporučia čo najvhodnejšie umiestnenie v miestnosti aby klimatizácia DAIKIN dosahovala čo najlepšie účinky v chladení či vykurovaní požadovaných miestností. 
36 mes.